Menu

5 błędów na stronie internetowej, przez które tracisz włosy

Listopad 14, 2017 - Uncategorized
5 błędów na stronie internetowej, przez które tracisz włosy

strony www sierakowice

Wydawać by się mogło, że realizacja strony www Sierakowicej to w obecnych czasach nic trudnego. Okazuje się jednak, że funkcjonalna oraz profesjonalnie wykonana witryna to bardziej wymagająca sprawa. Liczne badania pokazują, że większość klientów zaczyna poszukiwania od przeglądnięcia informacji w sieci. Zadaniem strony www Sierakowicej jest zatrzymanie ich i zainteresowanie treścią. Jakich błędów trzeba więc unikać przy tworzeniu strony www?

 

Mało profesjonalny wygląd

Prostota jest obecnie w modzie, lecz nie można wykonać profesjonalnej strony www Sierakowicej, która wyglądem przypomina arkusz prostego programu tekstowego. Nie wolno także przesadzać z ilością grafik oraz tekstu, gdyż daje to wrażenie nieładu oraz braku estetyki.

 

Brak analizy odwiedzin

Przegląd informacji z odwiedzin pozwala właścicielowi na sprawdzanie kto odwiedzał jego stronę, jakich informacji szukał oraz jak do niego trafił. Poprawna analiza takich informacji daje możliwość późniejszej modyfikacji witryny w sposób pozwalający wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

 

Brak wersji mobilnej

Wykonanie strony www Sierakowicej dostosowanej do urządzeń przenośnych to dzisiaj podstawa. Korzystanie z tradycyjnej wersji strony na małych ekranach jest trudne, niepraktyczne i potrafi odstraszyć. W czasach, gdy prawie każdy ma przy sobie smartfona dopasowanie witryny do takich akcesoriów jest wskazane.

 

Trudnodostępne dane kontaktowe

Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa nie przysporzy Ci klientów, jeśli nie będziesz mógł nawiązać z nim kontaktu. Bardzo istotne jest, by dane kontaktowe zamieszczać w widocznym i intuicyjnym miejscu. Problem ukrytych informacji to często powtarzający się błąd podczas wykonywania strony www Sierakowicej. Doświadczany webmaster doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

 

Nieczytelne fonty

Przeglądając strony www Sierakowice największych na świecie firm można dostrzec pewną prawidłowość. Na każdej z nich fonty (zestawy czcionek) są proste, przejrzyste i czytelne. Wynika to z faktu, że użytkownicy wchodzą w daną witrynę w poszukiwaniu informacji, a czytanie zawiłych znaków może im to skutecznie utrudnić oraz zniechęcić do dalszego przeglądania.

 

To oczywiście tylko kilka przykładów błędów popełnianych przez przedsiębiorców. Warto jednak o nich dbać, by nie zniechęcić potencjalnego klienta.