Menu

Sprawdź, które elementy na stronach internetowych najbardziej irytują ich użytkowników

Lipiec 5, 2017 - Uncategorized
Sprawdź, które elementy na stronach internetowych najbardziej irytują ich użytkowników

strony www sierakowice

Sprawdź, jakie elementy na stronach internetowych najbardziej irytują ich użytkowników

Wydawałoby się, że prowadzenie własnej strony www Sierakowicej w tych czasach nie powinno nastręczać większych trudności. W tym względzie nie ma właściwie żadnych ograniczeń i może to robić właściwie każdy, kto tylko ma czas oraz ochotę. Prowadząc witrynę swojej firmy, powinieneś jednak liczyć się z pewnymi wymaganiami ze strony użytkowników. Są pewne czynniki, które potrafią zaburzać internetową komunikację między użytkownikiem a firmą, prowadząc do irytacji tego pierwszego. Przyjrzyjmy się niektórym spośród nich.

 

Wszechobecne reklamy i samoodtwarzające się filmiki

Strona internetowa musi przyciągać uwagę klientów, stymulując zaciekawienie. Jednocześnie powinna być tak skonstruowana, by klient możliwie jak najszybciej dotarł do najważniejszych informacji, co zazwyczaj satysfakcjonuje go najbardziej. Większość konsumentów nie znosi, gdy podczas przeglądania jakiegoś artykułu, nagle atakują go wyskakujące okna, najczęściej zasłaniające całą stronę. To rozprasza koncentrację oraz powoduje, że nagle chcesz z danej witryny uciec. Zanim zostanie ona zamknięta, klient traci wątek i nie zawsze potem ma chęć wrócić do ponownego czytania. Ponadto internautów złoszczą również filmy, które odtwarzają się same z siebie. Wolny wybór słuchania i oglądania to coś, co pragnie mieć każdy człowiek… zwłaszcza internauta.

 

Zbyt długo otwierająca się witryna

Mówi się, że czas to pieniądz. Żyjemy szybko, zmierzając do szybkiego poszerzenia swoich zasobów informacji oraz umiejętności praktycznych. Jeśli określamy się na otwarcie jakiejś strony www Sierakowicej, podświadomie oczekujemy, że pewne dane otrzymamy w przeciągu kilku sekund. Zbyt wydłużony czas oczekiwania na wczytanie się strony decyduje o jej porażce. Większość klientów zamiast poczekać, woli poszukać czegoś innego.

 

Brak przystosowania do odtwarzania na mobilnym sprzęcie

Nie wszystkie strony www Sierakowice można oglądać na smartfonach czy tabletach. Jeśli nie zadbamy o ich rensponsywność, musimy liczyć się z określonymi stratami. Raczej nie zdarza się, aby klient, któremu nie udało się otworzyć na urządzeniu mobilnym jakiejś strony www Sierakowicej, zechciał powtórzyć tę czynność na komputerze stacjonarny.